ATS12ASM-1E CTS-Frequency Controls
Артикул
ATS12ASM-1E
Бренд
CTS-Frequency Controls
Описание
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD, 12 MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms HC-49/US
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Crystals, Кристаллы
Image
files/ATS12ASM-1E.jpg
Standard Package
1,000
Type
MHz Crystal
Frequency
12 MHz
Frequency Stability
±50ppm
Ratings
REACH Status
REACH Unaffected
Other Names
CTX1080TR,CTX1080CT,ATS12ASM1E,CTX1080DKR
Frequency Tolerance
±30ppm
Load Capacitance
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
California Prop 65
Warning Information
HTSUS
ECCN
EAR99
Series
ATS-SM
Package
Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
Part Status
Active
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
HC-49/US
Size / Dimension
0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Height - Seated (Max)
0.169" (4.30mm)