CB3LV-3C-14M745600 CTS-Frequency Controls
Артикул
CB3LV-3C-14M745600
Бренд
CTS-Frequency Controls
Описание
XTAL OSC XO 14.7456MHZ HCMOS TTL, 14.7456 MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Oscillators, Осцилляторы
Image
files/CB3LV-3C-14M745600.jpg
Standard Package
1,000
Voltage - Supply
3.3V
Other Names
CB3LV-3C-14M7456,960-0009-0132CT,CB3LV-3C-14M7456-ND,110-CB3LV-3C-14M745600TR
Type
XO (Standard)
California Prop 65
Warning Information
Frequency
14.7456 MHz
Function
Enable/Disable
Output
HCMOS, TTL
Current - Supply (Max)
12mA
Base Resonator
Crystal
Frequency Stability
±50ppm
Current - Supply (Disable) (Max)
10µA
HTSUS
ECCN
EAR99
Series
CB3LV
Package
Tape & Reel (TR)
Part Status
Active
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Ratings
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.071" (1.80mm)