SA254250F35HAR CTS-Frequency Controls
Артикул
SA254250F35HAR
Бренд
CTS-Frequency Controls
Описание
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD, 25 MHz ±30ppm Crystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Crystals, Кристаллы
Image
files/SA254250F35HAR.jpg
ECCN
EAR99
HTSUS
Other Names
110-SA254250F35HARCT,110-SA254250F35HARDKR,110-SA254250F35HARTR
Standard Package
3,000
REACH Status
REACH Unaffected
Ratings
AEC-Q200
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
Frequency Tolerance
±30ppm
Load Capacitance
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
RoHS Status
ROHS3 Compliant
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)
Series
SA254
Package
Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
Part Status
Active
Type
MHz Crystal
Frequency
25 MHz
Frequency Stability
±50ppm
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)