TF322T32K7680R CTS-Frequency Controls
Артикул
TF322T32K7680R
Бренд
CTS-Frequency Controls
Описание
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD, 32.768 kHz ±20ppm Crystal 6pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Crystals, Кристаллы
Series
TF32
Standard Package
3,000
Type
kHz Crystal (Tuning Fork)
Frequency
32.768 kHz
Frequency Stability
Ratings
REACH Status
REACH Unaffected
Frequency Tolerance
±20ppm
Load Capacitance
6pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
California Prop 65
Warning Information
HTSUS
ECCN
EAR99
Package
Tape & Reel (TR)
Part Status
Active
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
2-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)