TFE322P32K7680R CTS-Frequency Controls
Артикул
TFE322P32K7680R
Бренд
CTS-Frequency Controls
Описание
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD, 32.768 kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 50 kOhms 2-SMD, No Lead