TFSM262P32K7680 CTS-Frequency Controls
Артикул
TFSM262P32K7680
Бренд
CTS-Frequency Controls
Описание
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH, 32.768 kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 40 kOhms Radial, Can - SMD
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Crystals, Кристаллы
Image
files/TFSM262P32K7680.jpg
California Prop 65
Warning Information
Standard Package
3,000
Type
kHz Crystal (Tuning Fork)
Frequency
32.768 kHz