CR17335SE FDK
Артикул
CR17335SE
Бренд
FDK
Описание
BATTERY LITHIUM 3V CR17335, CR17335 Lithium Manganese Dioxide 3 V Battery Non-Rechargeable (Primary)
Цена
Теги
Series
Storage/Refrigeration Temperature
Room Temperature
Voltage - Rated
3 V
Type
Description
Termination Style
Button Top (Extending)
Shipping Info
Due to restrictions, only ground shipment is allowed.
Battery Chemistry
Lithium Manganese Dioxide
Battery Cell Size
CR17335
Weight
17 g
Capacity
1.8Ah
Shelf Life
120 Months
Shelf Life Start
Date of Manufacture
Package
Bulk
Part Status
Active
Size / Dimension
0.67" Dia x 1.32" H (17.0mm x 33.5mm)
RoHS Status
Not applicable
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Not Applicable
ECCN
EAR99
HTSUS
Standard Package
900
Other Names
166162100,SY608
Discharge Rate
1mA
Узнайте актуальную цену на данный товар
Оставьте Ваши контактные данные и наш менеджер ответит вам в течение 15 минут
Доставка от 3 до 10 дней
из Европы Америки и Азии
Гарантия 12 месяцев
на всё оборудование, включая б/у
Можем поставить редкое и снятое
с производства оборудование
Более 5000 брендов
поставим под заказ
Похожие товары
Артикул: ML1220-TJ1
Бренд: FDK
Описание: BATT LITH 3V 15MAH COIN 12.5MM, Coin, 12.5mm 3 V Lithium Battery Rechargeable (Secondary) 15mAh
Подробнее
Артикул: HR-DF2
Описание: BATTERY PACK NIMH 2.4V D, D 2.4 V Nickel Metal Hydride Battery Pack
Подробнее
Артикул: HR-3UWX
Описание: BATTERY NIMH 1.2V 2.4AH AA, AA 1.2 V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 2.4Ah
Артикул: HR-4/5AU
Описание: BATTERY NIMH 1.2V 1.95AH 4/5 A, 4/5A 1.2 V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 1.95Ah
Артикул: HR-3UTG
Описание: BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA, AA 1.2 V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 1.9Ah
Артикул: ML614-TZ21
Описание: BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM, Coin, 6.8mm 3 V Lithium Battery Rechargeable (Secondary) 3.4mAh