CR14250SE FDK
Артикул
CR14250SE
Бренд
FDK
Описание
BATTERY LITHIUM 3V CR14250, CR14250 Lithium Manganese Dioxide 3 V Battery Non-Rechargeable (Primary)
Цена
Теги
Series
Storage/Refrigeration Temperature
Room Temperature
Voltage - Rated
3 V
Type
Description
Termination Style
Button Top (Extending)
Shipping Info
Due to restrictions, only ground shipment is allowed.
Battery Chemistry
Lithium Manganese Dioxide
Battery Cell Size
CR14250
Weight
9 g
Capacity
850mAh
Shelf Life
120 Months
Shelf Life Start
Date of Manufacture
Package
Bulk
Part Status
Active
Size / Dimension
0.57" Dia x 0.98" H (14.5mm x 25.0mm)
RoHS Status
Not applicable
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Not Applicable
ECCN
EAR99
HTSUS
Standard Package
1,000
Other Names
SY605
Discharge Rate
0.5mA
Узнайте актуальную цену на данный товар
Оставьте Ваши контактные данные и наш менеджер ответит вам в течение 15 минут
Доставка от 3 до 10 дней
из Европы Америки и Азии
Гарантия 12 месяцев
на всё оборудование, включая б/у
Можем поставить редкое и снятое
с производства оборудование
Более 5000 брендов
поставим под заказ
Похожие товары
Артикул: HR-AAUT
Бренд: FDK
Описание: BATTERY NIMH 1.2V 1.5AH AA, AA 1.2 V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 1.5Ah
Подробнее
Артикул: CR123A
Описание: BATTERY LITHIUM 3V CR123A, CR123A Lithium Manganese Dioxide 3 V Battery Non-Rechargeable (Primary)
Подробнее
Артикул: HR-AAU
Артикул: HR-SCU
Описание: BATTERY NIMH 1.2V 2.7AH SC, SC 1.2 V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 2.7Ah
Артикул: LR20 F
Описание: BATTERY ALKALINE 1.5V D, D Alkaline Manganese Dioxide 1.5 V Battery Non-Rechargeable (Primary)
Артикул: CR14250SE