KBPC15005W GeneSiC Semiconductor
Артикул
KBPC15005W
Бренд
GeneSiC Semiconductor
Описание
BRIDGE RECT 1P 50V 15A KBPC-W, Bridge Rectifier Single Phase Standard 50 V Through Hole KBPC-W
Цена
Теги
Image
files/KBPC15005W.jpg
Material Flammability Rating
Shielding
50
Note
KBPC15005
Color - Actuator/Cap
Standard
Rds On (Typ)
Single Phase
Programmable Features
15 A
Charge Current - Max
1.1 V @ 7.5 A
Line Regulation
5 µA @ 50 V
Ingress Protection
EAR99
Shell Finish
1 (Unlimited)
Series
Package
Bulk
Part Status
Active
Shell Size, MIL
-55°C ~ 150°C (TJ)
Contact Size
Through Hole
Mounting Type
4-Square, KBPC-W
Mounting Feature
KBPC-W
Shell Material
RoHS Compliant
Isolated Power
50 V