FGG.0B.306.CLAD42Z LEMO
Артикул
FGG.0B.306.CLAD42Z
Описание
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP, 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Image
files/FGG.0B.306.CLAD42Z.jpg
Operating Temperature
-55°C ~ 250°C
Current Rating (Amps)
2.5A
Voltage Rating
Cable Opening
0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)