FGG.1B.302.CLAD62 LEMO
Артикул
FGG.1B.302.CLAD62
Описание
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP, 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Image
files/FGG.1B.302.CLAD62.jpg
Operating Temperature
-55°C ~ 250°C
Current Rating (Amps)
15A
Voltage Rating
Cable Opening
0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)