FGG.1B.314.CLAD62 LEMO
Артикул
FGG.1B.314.CLAD62
Описание
CONN PLUG MALE 14P GOLD SLDR CUP, 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Цена
Series
1B
Ingress Protection
IP50 - Dust Protected
Operating Temperature
-55°C ~ 250°C
Termination
Solder Cup
Current Rating (Amps)
2A
Voltage Rating
Cable Opening
0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)