06025VA-24Q-CA-00 NMB Technologies
Артикул
06025VA-24Q-CA-00
Бренд
NMB Technologies
Описание
FAN 60X25MM 24VDC IP69K, Fan Tubeaxial 24VDC Square - 60mm L x 60mm H Ball 39.2 CFM (1.10m?/min) 2 Wire Leads
Цена
Теги
Image
files/06025VA-24Q-CA-00.jpg
Ingress Protection
IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof
Termination
2 Wire Leads
Width
25.00mm
Air Flow
39.2 CFM (1.10m?/min)
Static Pressure
0.980 in H2O (244.0 Pa)
Bearing Type
Ball
Fan Type
Tubeaxial
Noise
54.0dB
RPM
9200 RPM
Approval Agency
Weight
0.198 lb (89.81 g)
Voltage Range
10 ~ 27.6VDC
Material - Frame
Plastic
Current Rating (Amps)
0.270A
Other Names
P19879
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Not Applicable
Series
06025VA
Package
Bulk
Part Status
Active
Voltage - Rated
24VDC
Operating Temperature
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Size / Dimension
Square - 60mm L x 60mm H
ECCN
EAR99
HTSUS
Standard Package
105
Power (Watts)
6.5 W