03510SS-12N-AT-00 NMB Technologies
Артикул
03510SS-12N-AT-00
Бренд
NMB Technologies
Описание
FAN 35X10MM 12VDC W/TACH, Fan Tubeaxial 12VDC Square - 35mm L x 35mm H Sleeve 5.6 CFM (0.157m?/min) 3 Wire Leads
Цена
Теги
Image
files/03510SS-12N-AT-00.jpg
Ingress Protection
Termination
3 Wire Leads
Width
10.00mm
Air Flow
5.6 CFM (0.157m?/min)
Static Pressure
0.230 in H2O (57.3 Pa)
Bearing Type
Sleeve
Fan Type
Tubeaxial
Noise
27.0dB
RPM
10000 RPM
Approval Agency
Weight
0.023 lb (10.43 g)
Voltage Range
6 ~ 13.2VDC
Material - Frame
Plastic
Current Rating (Amps)
0.070A
Other Names
03510SS-12X-AT-00,P19865
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
Series
03510SS
Package
Bulk
Part Status
Active
Voltage - Rated
12VDC
Operating Temperature
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Size / Dimension
Square - 35mm L x 35mm H
ECCN
EAR99
HTSUS
Standard Package
600
Power (Watts)
840 mW