08025SA-24K-AT-D0 NMB Technologies
Артикул
08025SA-24K-AT-D0
Описание
FAN 80MM X 25MM 24VDC TACH 3 WIR, Fan Tubeaxial 24VDC Square - 80mm L x 80mm H Ball 26.1 CFM (0.731m?/min) 3 Wire Leads
Теги
Series
08025SA
Lifetime @ Temp.
40000 Hrs @ 60°C
Width
25.00mm
Air Flow
26.1 CFM (0.731m?/min)
Static Pressure
0.070 in H2O (17.4 Pa)
Noise
19.0dB
RPM
2000 RPM
Weight
Voltage Range
12 ~ 27.6VDC
Voltage - Rated
24VDC
Current Rating (Amps)
0.030A
Other Names
12-08025SA-24K-AT-D0
Standard Package
80
Power (Watts)
720 mW
Operating Temperature
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Size / Dimension
Square - 80mm L x 80mm H