09225VA-12Q-CA-00 NMB Technologies
Артикул
09225VA-12Q-CA-00
Бренд
NMB Technologies
Описание
FAN 92X25MM 12VDC IP69K, Fan Tubeaxial 12VDC Square - 92mm L x 92mm H Ball 96.4 CFM (2.70m?/min) 2 Wire Leads
Цена
Теги
Image
files/09225VA-12Q-CA-00.jpg
Ingress Protection
IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof
Termination
2 Wire Leads
Width
25.00mm
Air Flow
96.4 CFM (2.70m?/min)
Static Pressure
0.600 in H2O (149.5 Pa)
Bearing Type
Ball
Fan Type
Tubeaxial
Noise
51.0dB
RPM
5600 RPM
Approval Agency
Weight
0.331 lb (150.14 g)
Voltage Range
7 ~ 13.8VDC
Material - Frame
Plastic
Current Rating (Amps)
0.720A
Other Names
P19880
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
Series
09225VA
Package
Bulk
Part Status
Active
Voltage - Rated
12VDC
Operating Temperature
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Size / Dimension
Square - 92mm L x 92mm H
ECCN
EAR99
HTSUS
Standard Package
60
Power (Watts)
8.64 W