CAB006M12GM3 Wolfspeed
Артикул
CAB006M12GM3
Описание
1200V 2B HALF-BRIDGE, Mosfet Array - 1200V (1.2kV) - - Chassis Mount -
Image
files/CAB006M12GM3.jpg
Supplier Device Package
Drain to Source Voltage (Vdss)
1200V (1.2kV)
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C