CGH40045F Wolfspeed
Артикул
CGH40045F
Бренд
Wolfspeed
Описание
RF MOSFET HEMT 28V 440193, RF Mosfet HEMT 28 V 400 mA 0Hz ~ 4GHz 14dB 55W 440193
Цена
Теги
Image
files/CGH40045F.jpg
Shielding
120
Note
CGH40
Polarization
400 mA
Standard Number
84 V
Connector Style
HEMT
Shell Size - Insert (Convert From)
0Hz ~ 4GHz
Shell Size - Insert (Convert To)
14dB
Number of Positions (Convert From)
28 V
Number of Positions (Convert To)
Features
CGH40045FE
Material Flammability Rating
Series
GaN
Package
Tray
Part Status
Not For New Designs
HTSUS
14A
Mounting Type
440193
Mounting Feature
440193
Shell Material
RoHS Compliant
Shell Finish
1 (Unlimited)
Ingress Protection
EAR99
Housing Material
55W