CGHV40180F Wolfspeed
Артикул
CGHV40180F
Бренд
Wolfspeed
Описание
RF MOSFET HEMT 50V 440223, RF Mosfet HEMT 50 V 1 A 0Hz ~ 1GHz 24dB 180W 440223
Цена
Теги
Image
files/CGHV40180F.jpg
Note
CGHV40180
Polarization
1 A
Standard Number
125 V
Connector Style
HEMT
Shell Size - Insert (Convert From)
0Hz ~ 1GHz
Shell Size - Insert (Convert To)
24dB
Number of Positions (Convert From)
50 V
Number of Positions (Convert To)
Shielding
50
Material Flammability Rating
Series
GaN
Package
Tray
Part Status
Active
HTSUS
12.1A
Mounting Type
440223
Mounting Feature
440223
Shell Finish
Not Applicable
Ingress Protection
EAR99
Housing Material
180W