GF156W9B 3M
Артикул
GF156W9B
Бренд
3M
Описание
GOLD PRIVACY FILTER LAPTOP 15.6",
Цена
Теги
15.6" (15.60", 396mm)
Privacy Filter, Widescreen
GF156
LCD Monitor
1
19-GF156W9B,51128788820,7100051326,7100207020,98044054900,GPF15.6W9,GPF15.6W9-ND
EAR99
Not Applicable
Not applicable
Active
Box
344.49mm W x 193.68mm H