PDA020J01AAG1 3M
Артикул
PDA020J01AAG1
Описание
LIFEASSURE PDA SERIES FILTER CAP, Industrial Filter Capsule 0.2µm (Nominal)
Теги
LifeASSURE™ PDA020
65.267PSI
0.2µm (Nominal)
10.000" (254.00mm)
Filter Capsule
PDA02
Industrial
1
Not Applicable
40°C - Max
Active
Похожие товары
Артикул: GBI20A
Бренд: DComponents
Описание: 1BRect, 50V, 20A, Bridge Rectifier Single Phase Standard 50 V Through Hole GBI