403C35D25M00000 CTS-Frequency Controls
Артикул
403C35D25M00000
Бренд
CTS-Frequency Controls
Описание
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD, 25 MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead