405I35D25M00000 CTS-Frequency Controls
Артикул
405I35D25M00000
Бренд
CTS-Frequency Controls
Описание
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD, 25 MHz ±30ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Crystals, Кристаллы
Image
files/405I35D25M00000.jpg
ECCN
EAR99
HTSUS
Standard Package
1,000
Other Names
405I35D25M00000-ND,CTX1199CT,CTX1199DKR,CTX1199TR
Type
MHz Crystal
California Prop 65
Warning Information
Frequency
25 MHz
Operating Mode
Fundamental
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
REACH Status
REACH Unaffected
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
RoHS Status
ROHS3 Compliant
Series
405
Package
Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
Part Status
Active
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Ratings
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
18pF