406C35B12M68800 CTS-Frequency Controls
Артикул
406C35B12M68800
Бренд
CTS-Frequency Controls
Описание
CRYSTAL 12.6880MHZ 13PF SMD, 12.688 MHz ±30ppm Crystal 13pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead