406I35D24M00000 CTS-Frequency Controls
Артикул
406I35D24M00000
Описание
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD, 24 MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Crystals, Кристаллы
Image
files/406I35D24M00000.jpg
ECCN
EAR99
HTSUS
Standard Package
1,000
Other Names
CTX1208CT,406I35D24M00000-ND,CTX1208TR,CTX1208DKR
Type
MHz Crystal
California Prop 65
Warning Information
Frequency
24 MHz
Operating Mode
Fundamental
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
REACH Status
REACH Unaffected
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
RoHS Status
ROHS3 Compliant
Series
406
Package
Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
Part Status
Active
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Ratings
Size / Dimension
0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
18pF