445A32D16M00000 CTS-Frequency Controls
Артикул
445A32D16M00000
Бренд
CTS-Frequency Controls
Описание
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD, 16 MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Crystals, Кристаллы
Image
files/445A32D16M00000.jpg
REACH Status
REACH Unaffected
ECCN
EAR99
HTSUS
Standard Package
1,000
Type
MHz Crystal
California Prop 65
Warning Information
Frequency
16 MHz
Operating Mode
Fundamental
Frequency Stability
±20ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
RoHS Status
ROHS3 Compliant
Series
445
Package
Tape & Reel (TR)
Part Status
Active
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Operating Temperature
-10°C ~ 60°C
Ratings
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.053" (1.35mm)
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
2-SMD, No Lead
Load Capacitance
18pF