445I23D12M00000 CTS-Frequency Controls
Артикул
445I23D12M00000
Описание
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD, 12 MHz ±20ppm Crystal 18pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead