416WF25012IMR CTS-Frequency Controls
Артикул
416WF25012IMR
Бренд
CTS-Frequency Controls
Описание
CRYSTAL 25.0000MHZ 4PF SMD, 25 MHz ±10ppm Crystal 4pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Crystals, Кристаллы
Image
files/416WF25012IMR.jpg
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Height - Seated (Max)
0.018" (0.45mm)
RoHS Status
ROHS3 Compliant
REACH Status
REACH Unaffected
California Prop 65
Warning Information
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Frequency Tolerance
±10ppm
Load Capacitance
4pF
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±20ppm
Series
416W
Package
Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
Part Status
Active
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
ECCN
EAR99
HTSUS
Other Names
110-416WF25012IMRCT,110-416WF25012IMRTR,110-416WF25012IMRDKR
Standard Package
3,000
Type
MHz Crystal
Frequency
25 MHz