636L3I020M48000 CTS-Frequency Controls
Артикул
636L3I020M48000
Бренд
CTS-Frequency Controls
Описание
XTAL OSC XO 20.4800MHZ HCMOS TTL, 20.48 MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Oscillators, Осцилляторы
Image
files/636L3I020M48000.jpg
Standard Package
1,000
Voltage - Supply
3.3V
Other Names
CTX1211DKR,CTX1211TR,Q3680941,636L3I020.48000,636L3I020M48000-ND,CTX1211CT
Type
XO (Standard)
California Prop 65
Warning Information
Frequency
20.48 MHz
Function
Enable/Disable
Output
HCMOS, TTL
Current - Supply (Max)
16mA
Base Resonator
Crystal
Frequency Stability
±50ppm
Current - Supply (Disable) (Max)
10µA
HTSUS
ECCN
EAR99
Series
636
Package
Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
Part Status
Active
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Ratings
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.051" (1.30mm)