ATS16BSM-1 CTS-Frequency Controls
Артикул
ATS16BSM-1
Бренд
CTS-Frequency Controls
Описание
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD, 16 MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Crystals, Кристаллы
Image
files/ATS16BSM-1.jpg
Standard Package
1,000
Type
MHz Crystal
Frequency
16 MHz
Frequency Stability
±50ppm
Ratings
REACH Status
REACH Unaffected
Other Names
CTX1441DKR,ATS16BSM-1-ND,CTX1441TR,CTX1441CT
Frequency Tolerance
±30ppm
Load Capacitance
18pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
California Prop 65
Warning Information
HTSUS
ECCN
EAR99
Series
ATS-SM
Package
Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
Part Status
Active
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
HC-49/US
Size / Dimension
0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Height - Seated (Max)
0.169" (4.30mm)