CA25C1204GLT CTS-Frequency Controls
Артикул
CA25C1204GLT
Бренд
CTS-Frequency Controls
Описание
XTAL OSC XO 12.0MHZ 3.3V SMD, 12 MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Oscillators, Осцилляторы
Image
files/CA25C1204GLT.jpg
Type
XO (Standard)
Frequency
12 MHz
Function
Enable/Disable
Output
HCMOS, TTL
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±30ppm
Absolute Pull Range (APR)
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
20mA
Ratings
AEC-Q200
Current - Supply (Disable) (Max)
10µA
REACH Status
REACH Unaffected
Base Resonator
Crystal
Standard Package
1,000
California Prop 65
Warning Information
Series
CA25
Package
Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
Part Status
Active
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)