BF5030WH6327XTSA1 Infineon Technologies
Артикул
BF5030WH6327XTSA1
Бренд
Infineon Technologies
Описание
FET RF 8V 800MHZ SOT343, RF Mosfet N-Channel 3 V 10 mA 800MHz 24dB - SOT-343
Теги
Image
files/BF5030WH6327XTSA1.jpg
Other Names
BF 5030W H6327-ND,BF 5030W H6327,2156-BF5030WH6327XTSA1,INFINFBF5030WH6327XTSA1,SP000753488,BF5030WH6327XTSA1TR
Voltage - Rated
8 V
Frequency
800MHz
Power - Output
Gain
24dB
Noise Figure
1.3dB
Transistor Type
N-Channel
Voltage - Test
3 V
Base Product Number
BF5030
Current Rating (Amps)
25mA
Standard Package
3,000
Series
Package
Tape & Reel (TR)
Part Status
Obsolete
Package / Case
SC-82A, SOT-343
Supplier Device Package
SOT-343
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
ECCN
EAR99
HTSUS
Current - Test
10 mA