0500798000-12-R8-D Molex
Артикул
0500798000-12-R8-D
Бренд
Molex
Описание
12" PRE-CRIMP 1852 RED, Red 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Цена
Теги
Cable Assemblies, Кабельные сборки, Jumper Wires, Pre-Crimped Leads, #Н/Д
Image
files/0500798000-12-R8-D.jpg
Length
12.0" (304.8mm)
Contact End
Socket to Socket
Contact Finish Thickness
35.4µin (0.90µm)
Contact Finish
Tin
Base Product Number
Number of Rows
1
Standard Package
10
HTSUS
ECCN
EAR99
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
RoHS Status
ROHS3 Compliant
Color
Red
Wire Gauge
28 AWG