04028DA-12N-AA-00 NMB Technologies
Артикул
04028DA-12N-AA-00
Бренд
NMB Technologies
Описание
TUBEAXIAL 12V RIB STD 2 WIRE, Fan Tubeaxial 12VDC Square - 40mm L x 40mm H Ball - 2 Wire Leads
Цена
Теги
Image
files/04028DA-12N-AA-00.jpg
Size / Dimension
Square - 40mm L x 40mm H
Approval Agency
Width
28.00mm
Air Flow
Static Pressure
Bearing Type
Ball
Fan Type
Tubeaxial
Noise
RPM
Weight
Voltage Range
Material - Frame
Plastic
Material - Blade
Plastic
Voltage - Rated
12VDC