2410ML-04W-B60-B00 NMB Technologies
Артикул
2410ML-04W-B60-B00
Бренд
NMB Technologies
Описание
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Fan Tubeaxial 12VDC Square - 60mm L x 60mm H Ball 25.0 CFM (0.700m?/min) 2 Wire Leads
Цена
Теги
Image
files/2410ML-04W-B60-B00.jpg
Current Rating (Amps)
0.300A
Ingress Protection
Termination
2 Wire Leads
Width
25.00mm
Air Flow
25.0 CFM (0.700m?/min)
Static Pressure
0.293 in H2O (73.0 Pa)
Bearing Type
Ball
Fan Type
Tubeaxial
Noise
36.0dB
RPM
5300 RPM
Approval Agency
CE, CSA, UL, VDE
Weight
0.144 lb (65.32 g)
Voltage Range
6 ~ 13.8VDC
Material - Frame
Plastic
Other Names
2410ML-04W-B60-B00-ND,2410ML04WB60B00-ND,2410ML04WB60B00,06025MA-12P-AA-00,P15633
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Not Applicable
Series
2410ML
Package
Bulk
Part Status
Not For New Designs
Voltage - Rated
12VDC
Lifetime @ Temp.
Operating Temperature
14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)
Size / Dimension
Square - 60mm L x 60mm H
ECCN
EAR99
HTSUS
Standard Package
180
Power (Watts)
3.6 W