1204KL-04W-B50-B00 NMB Technologies
Артикул
1204KL-04W-B50-B00
Бренд
NMB Technologies
Описание
FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE, Fan Tubeaxial 12VDC Square - 30mm L x 30mm H Ball 3.8 CFM (0.106m?/min) 2 Wire Leads
Цена
Теги
Image
files/1204KL-04W-B50-B00.jpg
Ingress Protection
Termination
2 Wire Leads
Width
10.00mm
Air Flow
3.8 CFM (0.106m?/min)
Static Pressure
0.216 in H2O (53.8 Pa)
Bearing Type
Ball
Fan Type
Tubeaxial
Noise
27.0dB
RPM
10500 RPM
Approval Agency
CE, CSA, UL, VDE
Weight
0.019 lb (8.62 g)
Voltage Range
6 ~ 13.8VDC
Material - Frame
Plastic
Current Rating (Amps)
0.080A
Other Names
12-1204KL-04W-B50-B00,1204KL04WB50B00,P12809,P12809-ND
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
Series
1204KL
Package
Bulk
Part Status
Obsolete
Voltage - Rated
12VDC
Lifetime @ Temp.
Operating Temperature
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Size / Dimension
Square - 30mm L x 30mm H
ECCN
EAR99
HTSUS
Standard Package
700
Power (Watts)
960 mW