2406KL-05W-B50-L00 NMB Technologies
Артикул
2406KL-05W-B50-L00
Описание
FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE, Fan Tubeaxial 24VDC Square - 60mm L x 60mm H Ball 18.3 CFM (0.512m?/min) 2 Wire Leads
Image
files/2406KL-05W-B50-L00.jpg
Current Rating (Amps)
0.100A
Width
15.00mm
Air Flow
18.3 CFM (0.512m?/min)
Static Pressure
0.205 in H2O (51.2 Pa)
Noise
34.0dB
RPM
4600 RPM
Weight
0.099 lb (44.91 g)
Voltage Range
10 ~ 27.6VDC
Other Names
P12829,06015KA-24N-AA-00,2406KL05WB50L00
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
Series
06015KA
Package
Box
Part Status
Not For New Designs
Voltage - Rated
24VDC
Lifetime @ Temp.
70000 Hrs @ 25°C
Operating Temperature
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Size / Dimension
Square - 60mm L x 60mm H
Standard Package
150
Power (Watts)
2.4 W