CGHV31500F Wolfspeed
Артикул
CGHV31500F
Бренд
Wolfspeed
Описание
RF MOSFET HEMT 50V 440217, RF Mosfet HEMT 50 V 500 mA 2.7GHz ~ 3.1GHz 13.5dB 500W 440217
Цена
Теги
Image
files/CGHV31500F.jpg
Note
CGHV31500
Polarization
500 mA
Standard Number
125 V
Connector Style
HEMT
Shell Size - Insert (Convert From)
2.7GHz ~ 3.1GHz
Shell Size - Insert (Convert To)
13.5dB
Number of Positions (Convert From)
50 V
Number of Positions (Convert To)
Shielding
25
Material Flammability Rating
Ingress Protection
DISC 3A001B3
Series
GaN
Package
Tray
Part Status
Active
HTSUS
24A
Mounting Type
440217
Mounting Feature
440217
Shell Material
RoHS Compliant
Shell Finish
1 (Unlimited)
Housing Material
500W