PSC10KV50-104A0505 Amphenol
Артикул
PSC10KV50-104A0505
Бренд
Amphenol
Описание
POT 100K OHM LINEAR, 100 kOhms - - - Trimmer Potentiometer - Turn -
Цена
Теги
Image
files/PSC10KV50-104A0505.jpg
Power (Watts)
Temperature Coefficient
Size / Dimension
Base Product Number
PSC10KV50
REACH Status
REACH Unaffected
Other Names
PSC10KV50-104A0505------------,1993-1152-1,1993-1152-2,1993-1152-6,PSC10KV50-51710
Termination Style
Adjustment Type
Tolerance
±5%
Resistance
100 kOhms