403I35D16M38400 CTS-Frequency Controls
Артикул
403I35D16M38400
Описание
CRYSTAL 16.3840MHZ 18PF SMD, 16.384 MHz ±30ppm Crystal 18pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Crystals, Кристаллы
Image
files/403I35D16M38400.jpg
REACH Status
REACH Unaffected
ECCN
EAR99
HTSUS
Standard Package
3,000
Type
MHz Crystal
California Prop 65
Warning Information
Frequency
16.384 MHz
Operating Mode
Fundamental
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
RoHS Status
ROHS3 Compliant
Series
403
Package
Tape & Reel (TR)
Part Status
Active
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Ratings
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
18pF