406C35E08M00000 CTS-Frequency Controls
Артикул
406C35E08M00000
Описание
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD, 8 MHz ±30ppm Crystal 20pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Crystals, Кристаллы
Image
files/406C35E08M00000.jpg
REACH Status
REACH Unaffected
ECCN
EAR99
HTSUS
Standard Package
1,000
Type
MHz Crystal
California Prop 65
Warning Information
Frequency
8 MHz
Operating Mode
Fundamental
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
RoHS Status
ROHS3 Compliant
Series
406
Package
Tape & Reel (TR)
Part Status
Active
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Ratings
Size / Dimension
0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
20pF