CB3LV-3I-8M192000 CTS-Frequency Controls
Артикул
CB3LV-3I-8M192000
Описание
XTAL OSC XO 8.1920MHZ HCMOS TTL, 8.192 MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Image
files/CB3LV-3I-8M192000.jpg
Frequency
8.192 MHz
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
Current - Supply (Max)
12mA
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.071" (1.80mm)