BAR5002VH6327XTSA1 Infineon Technologies
Артикул
BAR5002VH6327XTSA1
Бренд
Infineon Technologies
Описание
RF DIODE PIN 50V 250MW SC79-2, RF Diode PIN - Single 50V 100 mA 250 mW PG-SC79-2
Цена
Теги
Discrete Semiconductor Products, Дискретные полупроводниковые приборы, Diodes - RF, Диоды - ВЧ
Image
files/BAR5002VH6327XTSA1.jpg
Standard Package
3,000
Base Product Number
BAR5002
Other Names
Current - Max
100 mA
Diode Type
PIN - Single
Power Dissipation (Max)
250 mW
Capacitance @ Vr, F
0.4pF @ 5V, 1MHz
Voltage - Peak Reverse (Max)
50V
HTSUS
ECCN
EAR99
REACH Status
REACH Unaffected
Series
Package
Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
Part Status
Active
Operating Temperature
150°C (TJ)
Package / Case
SC-79, SOD-523
Supplier Device Package
PG-SC79-2
RoHS Status
ROHS3 Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
Resistance @ If, F
4.5Ohm @ 10mA, 100MHz