IKCM30F60GDXKMA1 Infineon Technologies
Артикул
IKCM30F60GDXKMA1
Описание
IFPS MODULE 600V 30A 24PWRDIP, Power Driver Module IGBT 3 Phase 600 V 30 A 24-PowerDIP Module (1.028", 26.10mm)
Image
files/IKCM30F60GDXKMA1.jpg
Current
30 A
Voltage
600 V
Other Names
SP001271892,INFINFIKCM30F60GDXKMA1,2156-IKCM30F60GDXKMA1
Base Product Number
IKCM30
Package / Case
24-PowerDIP Module (1.028", 26.10mm)