CVCO33CL-0435-0470 Crystek
Артикул
CVCO33CL-0435-0470
Описание
VCO 452.5MHZ 0-5V 7.62MMX7.62MM, 452.5MHz Center Frequency 0 V ~ 5 V Voltage Controlled Oscillator 3 ±3 dBm -10 2nd Harmonic Typ (dBc)
Image
files/CVCO33CL-0435-0470.jpg
Size / Dimension
0.300" L x 0.300" W (7.62mm x 7.62mm)
Voltage - Supply
5V
Frequency Range
435 ~ 470MHz
Height
0.079" (2.00mm)
Frequency - Center
452.5MHz
Tuning Voltage (VDC)
0 V ~ 5 V
2nd Harmonic, Typ (dBc)
-10
Icc Max
15mA
Pushing (MHz/V)
0.5
Power (dBm)
3 ±3
Package / Case
12-QFN, Variant
Standard Package
5
Series
CVCO33
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C