CVCO55BE-3200-3400 Crystek
Артикул
CVCO55BE-3200-3400
Описание
VCO 3300MHZ 0-5V 12.7X12.7MM, 3300MHz Center Frequency 0 V ~ 5 V Voltage Controlled Oscillator 0 ±3.5 dBm -15 2nd Harmonic Typ (dBc)
Image
files/CVCO55BE-3200-3400.jpg
Voltage - Supply
5V
Frequency Range
3200 ~ 3400MHz
Height
0.150" (3.81mm)
Frequency - Center
3300MHz
Tuning Voltage (VDC)
0 V ~ 5 V
2nd Harmonic, Typ (dBc)
-15
Icc Max
35mA
Pushing (MHz/V)
2
Power (dBm)
0 ±3.5
Size / Dimension
0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Standard Package
5
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C