CVHD-037X-80 Crystek
Артикул
CVHD-037X-80
Бренд
Crystek
Описание
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ CMOS, 80 MHz VCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Oscillators, Осцилляторы
Image
files/CVHD-037X-80.jpg
Type
VCXO
Voltage - Supply
3.3V
Function
Enable/Disable
Frequency
80 MHz
Frequency Stability
Ratings
Height - Seated (Max)
0.071" (1.80mm)
Base Resonator
Crystal
Output
CMOS
Absolute Pull Range (APR)
±50ppm
Current - Supply (Max)
15mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case
6-SMD, No Lead
Standard Package
1,000
Series
CVHD-037X
Package
Strip
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C