CCPD-033X-25-125 Crystek
Артикул
CCPD-033X-25-125
Бренд
Crystek
Описание
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL, 125 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Цена
Теги
Crystals, Oscillators, Resonators, Кристаллы, осцилляторы, резонаторы, Oscillators, Осцилляторы
Image
files/CCPD-033X-25-125.jpg
Type
XO (Standard)
Voltage - Supply
3.3V
Function
Enable/Disable
Frequency
125 MHz
Frequency Stability
±25ppm
Ratings
Height - Seated (Max)
0.071" (1.80mm)
Base Resonator
Crystal
Output
LVPECL
Absolute Pull Range (APR)
Current - Supply (Max)
88mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case
6-SMD, No Lead
Series
CCPD-033
Package
Tape & Reel (TR)
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C