CVCO55BE-1650-1850 Crystek
Артикул
CVCO55BE-1650-1850
Описание
VCO 1750MHZ 0.5-10V 12.7X12.7MM, 1750MHz Center Frequency 0.5 V ~ 10 V Voltage Controlled Oscillator 3 ±2 dBm -12 2nd Harmonic Typ (dBc)
Image
files/CVCO55BE-1650-1850.jpg
Size / Dimension
0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Voltage - Supply
5V
Frequency Range
1650 ~ 1850MHz
Height
0.150" (3.81mm)
Frequency - Center
1750MHz
Tuning Voltage (VDC)
0.5 V ~ 10 V
2nd Harmonic, Typ (dBc)
-12
Icc Max
25mA
Pushing (MHz/V)
3
Power (dBm)
3 ±2
Standard Package
5
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C