CVCO55BE-2100-2200 Crystek
Артикул
CVCO55BE-2100-2200
Описание
VCO 2150MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM, 2150MHz Center Frequency 0.5 V ~ 4.5 V Voltage Controlled Oscillator 4 ±2 dBm -12 2nd Harmonic Typ (dBc)
Image
files/CVCO55BE-2100-2200.jpg
Size / Dimension
0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Voltage - Supply
5V
Frequency Range
2100 ~ 2200MHz
Height
Frequency - Center
2150MHz
Tuning Voltage (VDC)
0.5 V ~ 4.5 V
2nd Harmonic, Typ (dBc)
-12
Icc Max
30mA
Pushing (MHz/V)
5
Power (dBm)
4 ±2
Standard Package
5
Operating Temperature
-30°C ~ 75°C